Hamile Bahçıvan Pantolonu
2 Ağustos 2017
Giyim

0

Evlenen bayanlar belli bir dönem süren cicim aylarından sonra çocuk sahibi olmak isterler, ancak hamile kalınca da ne giyeceklerini şaşırırlar. İşte tam bu zor dönemlerinde onların imdadına hamile bahçıvan pantolonu yetişir ve genç anne adaylarının hem şık, hem de rahat bir görünüme girmesine yardımcı olurlar.

Hamile kalan her kadın ister istemez kilo alır ve vücudunda biraz değişiklik olur. Özellikle kıyafetler günden güne büyümeye, beden ölçüleri artmaya başlar. Bu özel duruma çözüm üretmek için giyim firmaları da kendi üzerlerine düşen görevi yapmak için, anne adaylarına hamile bahçıvan pantolonu ile destek çıkarlar. Bu şık hamile pantolonu, hem genç hamile kadını mutlu eder, hem de bu işten para kazanan, bu işe kafa yoran tasarımcıları ve sektördeki diğer çalışanları memnun eder.

Hamilelik döneminin üçüncü ayından sonra kilo artışı birden hızlanarak, anne karnı büyümeye başlayacak, buna paralel olarak kollar ve bacaklarda da şişmeler meydana gelecektir. Bu durumdan dolayı eski kıyafetlerin giyilmesi zorlaşacak, dolayısıyla daha bol, daha farklı giysiler ve ayakkabılar seçmek mecburiyeti doğacaktır.

Hem şıklığından hem de dünyaya gelecek bebeğine zarar vermemek adına giyimine özen gösteren anne adayları, bu dönemde çok dikkatli olmak zorundadırlar. Bu sebeple sıkı giysilerden ve kemerlerden uzak durmalılar ve dar pantolon giymekten, karın ve göbek bölgesini sıkan dar kıyafetlerden kaçınmalıdır, kaçınmaları gerekir.

Hamile kalan bir kadının, bebek sağlığı ve kendi gündelik hayatının kolaylaşması açısından mutlaka rahat olan giysiler tercih etmeli, bu amaçla da renk renk, desen desen her tür kumaştan yapılmış olan hamile bahçıvan pantolonu tercih edilmelidir.

-->