Hamile Giyim
16 Ağustos 2017
Giyim

0

Anne adaylarını en çok düşündüren konulardan biridir giyim konusu. Artık küçük gelmeye başlayan, hamile kalmadan önceki kıyafetleri anne adaylarının moralini bozmasın. Yepyeni ürünler ve yeni trendler sizleri mutlu etmeye yetecek. Yaptığımız araştırmalar sonucunda hamile giyim konusunda farklı farklı çeşitlerle ve renklerle anne adaylarını şımartacak güzellikte kombinler yapılmaktadır. Şimdi bu kombinlerden ve kreasyonlardan biraz bahsedeceğiz.

 Hamile Giyimde İlkbahar Yaz Kombinleri

 

Bu sezon hamile giyim ilkbahar yaz kombinleri konusunda oldukça iddialı seçimler yapmaktadır. Bileklere kadar uzun ve şık elbiseler, yeni çıkan hamile skinny pantolon ve bol gömlekler, çeşit çeşit renkler ve desenler ile göz dolduruyor. Şifon ve volanlı elbiseler ile kendinizi her zamankinden daha güzel hissediyorsunuz. Üstelik şık bir elbise sade bir makyajla kombine edildiği zaman harika bir gecede en güzel kadın olmayı bile başarabilirsiniz. Anne olmanın ayrıcalıklarını hamile elbiseleri sayesinde öğreneceksiniz. Yazın hamile giyim konusunda dallı güllü desenler ile rengarenk çiçekli elbiseler tercih edilmelidir. Renkler hamile elbiseleri konusunda öz güven kazandıracak kadar iddialı ve canlıdır.

 

 Hamile Giyimde Sonbahar/Kış Kombinleri

 

Hamile giyimde kışlık modeller yaz ilkbahar seçimine göre biraz daha sade ve daha mat renklerdir. Sizi daha ciddi ve ağır anne pozisyonuna sokan renkler ve desenler aynı zamanda sıkıcılıktan da kurtaracaktır. Kışlık hamile giyim sadece elbise konusunda değil, upuzun bileklere kadar bile uzanan bol hırkaları ve bol kazakları ile hamilelere özel skinny pantolonları ile de oldukça dikkat çekiyor. Kış dönemi için yepyeni hamile kotları bel lastiğinin esnekliği ve rahatlığıyla kendinizi rahat hissetmenizi sağlarken şıklığıyla da mutlu hissettiriyor. Hamilelere özel kışlık montlar da bu seçeneklerden. Bir de yeni çıkan anne montları çok meşhur. Kanguru örnek alınarak yapılmış olan montunuzda bebeğinize özel bir mont montunuza dikilmiş halde bulunmaktadır. Böylece hamilelikten sonra da bebeğinizden uzak kalmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Hamile Tesettür Giyim

 

Hamile tesettür giyim her mevsim seçenekleriyle kendini yenilemiş durumdadır. Oldukça şık seçenekler sunan hamile tesettür giyim konusunda uzun ve şık şifon elbiseler ön plana çıkmaktadır. Yine elbiselerde spor tunikler ve skinny paça pantolonlar göz dolduruyor. Bu şık tasarımlar şık saten şallarla kombine edildiği zaman inanılmaz estetik sağlanmaktadır. Her yıl yenilenen seçenekleriyle hamile tesettür giyim fark yaratmaktadır. www.evenfashiononline.com