Tesettürlü Kadınların Hamile Kıyafeti Seçenekleri
8 Eylül 2017
Giyim

0

Tesettür sahibi kadınlar için hamilelik süreci stresli günler demektir. Hamileliğin getirdiği ekstra rahatsızlık belirtileri sizlerin evde, iş yerlerinde, davetlerde, gezmelerde, yürüyüşlerde vb. her yerde güzel giyinmekten ve rahat kıyafet tercih etmekten sizleri alıkoymayacaktır. İçinizde beslediğiniz bebeğinizin ve sizin rahatlığınız için hamile tesettür giyim de birçok seçenek mevcut oluyor. Hem şık hem rahat bir kombin yapmak istiyorsanız da hamile elbiseleri severek tercih edebilirsiniz. Elbiselerin kullanım kolaylığı sayesinde evinizde de, dış kıyafet olarak da giyinip şık ve gösterişli hamilelik süreci atlatabilirsiniz. Hamile giyim bebeğinizin göbeğinizi büyüttüğü aşamalarda kullanmaya başlamanızı sağlar. Bu sayede sıkan, dar gelen, rahatsızlık duyacağınız her kıyafetten bu dönemlerde uzak durmuş olursunuz.

 Hamile Giyimin Çeşitleri

 

Tesettürlü kadınların heyecan ve stres ile geçirdiği hamilelikte, bebeğin gün geçtikçe büyümesi ile seçilen kıyafetler önem kazanıyor. Hamilelik öncesi kullandığınız kıyafetleri artık giyemeyeceğiniz için, uygun ve kaliteli hamile giyim sahibi olabilirsiniz. Elbise seçenekleri arasında birçok model ve renk bulunuyor. Eğer bu süreçte zayıf bir görünüm elde etmek istiyorsanız, siyah hamile elbiseleri dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız. Yeşil, kırmızı, mor, turuncu gibi pek çok renk şalları ten renginize göre siyah elbisenizin üzerine kullanarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Göbeğin üst kısmına denk gelen, işlemeli ve detaylı özel gün tesettür abiyeleri ile mutlu bir gün geçirebilir, gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Kot elbiseleri de hamileliğiniz sürecinde beğenerek kullanmakta özgürsünüz. Yaz modası çiçek desenli elbiseler, bebeğinizin ve sizin oldukça güzel görünüme sahiplik etmenizi sağlayacak.

 

 Hamile Giyimde Tunik ve Pantolonlar

 

Hamileliğinizin son aylarında, fotoğraf çekimi yaptırmak isteyebilirsiniz. Ve bebeğinizin cinsiyetine göre kıyafetinizin renk seçimini ona göre belirlersiniz. Hamile tesettür giyim tuniklerde ve pantolonlarda çeşitlilik sağlıyor. Göbeğinizi kaplayan bol lastikli pantolonların üzerine, pembe ya da mavi renk tunikler giyebilirsiniz. Fotoğraf çekiminde oldukça güzel bir poz elde edeceğiniz kesinlik kazanmış olur. Kot pantolon ve kumaş pantolonlarda istediğiniz renk hamile pantolonlarını tuniğinizin rengine ve desenine göre alabilirsiniz. Gümüş renk tuniği pembe renk çanta, eşarp ve şalla kolaylıkla kombin edebilirsiniz.